3 miejsce w Rankingu firm szkoleniowych według Gazety Finansowej*

Szkolenia otwarte

Techniki sprzedaży internetowej

 

 

Flagowe szkolenie z zakresu sprzedaży internetowej - kompleksowy zestaw kompetencji sprzedażowych przyszłości, czyli co i jak robić by zwiększyć wyniki e-sprzedaży

 

 

Szkolenie ma na celu zrozumienie procesu negocjacji oraz poznanie strategii efektywnego negocjowania
w kierunku kooperacji z partnerem biznesowym.

 

 

Celem szkolenia jest poznanie procesu sprzedaży, zwiększenie umiejętności docierania do potrzeb klienta oraz tworzenie perswazyjnej prezentacji dla klientów zorientowanej na świadomych relacjach z klientami.

 

„I wespół w zespół, wespół w zespół, by żądz moc móc wzmóc (…)” – to fragment piosenki z Kabaretu Starszych Panów. We dwóch raźniej, niż w pojedynkę… No bo raźniej, a może nawet skuteczniej ? Dowiedz się jak zwiększać potencjały zespołów.

Social Media Sales

 

Pokolenie Digital Natives (pokolenie Z) i Digital Immigrants (pokolenie Y) nawet w tradycyjnym sklepie kupuje w oparciu o informacje wyszukane w smartphonie, a sama styczność z komunikatem marketingowym odwołującym się do ich norm społecznych podnosi decyzyjność zakupu przeciętnie o 26%. Uczestnik tego szkolenia dowie się jak korzystać z narzędzi social media by zwiększyć efektywność marketingu i sprzedaży.

telemarketing 2.0 notebook

 

Ewolucja znanego narzędzia marketingu i sprzedaży bezpośredniej przy wykorzystaniu komunikacji telefonicznej - teraz w nowej i dużo efektywniejszej formie

HR Business Partner - przygotowanie

 

Kurs „HR Business Partner” Certes jest programem rozwoju kompetencji, który przygotowuje do pracy i rozwija kompetencje niezbędne na stanowisku HR Business Partnera w Organizacji.