3 miejsce w Rankingu firm szkoleniowych według Gazety Finansowej*

Nowe szkolenia

Techniki sprzedaży internetowej

 

 

Flagowe szkolenie z zakresu sprzedaży internetowej - kompleksowy zestaw kompetencji sprzedażowych przyszłości, czyli co i jak robić by zwiększyć wyniki e-sprzedaży

Motywowanie i budowanie zaangażowanych zespołów  

 

Poznaj różnice pomiędzy motywacją, a motywowawniem. 
Zanim zdecydujesz się na zatrudnienie nowego pracownika, sprawdź najpierw, czy uda się zmotywować zespół do wydajniejszej pracy.

 

Zaufanie zwykle kojarzone jest z cechą ludzką bliską naiwności, ale także życzliwością, a nawet dobrotliwością. Tymczasem zaufanie jest desygnatem nowoczesnej organizacji i jego domeną. Jest także postawą, która ma prowadzić do określonych zachowań. 

Team building - szkolenia integracyjne

 

Teambuilding - Celem szkolenia jest wykształcenie umiejętności świadomego budowania
i pracy zespołów, które będą korzystać z efektu synergii, dając dużo większe efekty, niż suma działań poszczególnych jednostek.

człowiek w działaniu

 

Ludzkim fenomenem jest to, że doświadcza i działa. Pytanie - jak doświadczenie wpływa na efektywność owych działań, ale i skąd siła, by te działania urzeczywistniać?

.
Czas jest najcenniejszym i najważniejszym dobrem, jakie posiadamy. To, jak go wykorzystamy w pełni zależy od nas. Życie można traktować jako sumę czasu, jaki mamy do dyspozycji.  Nie możemy kupić dodatkowego czasu, ale możemy wykorzystać najlepiej jak potrafimy ten, który jest do naszej dyspozycji.

Techniki sprzedaży internetowej

 

Podczas tego 1-dniowego szkolenia, wypełnionego tzw. "tips&tricks" dla menedżerów - Uczestnik dowie się jakie najmniejsze zmiany wprowadzone w sposobie zarządzania mogą przyczynić się do osiągnięcia największej efektywności dla niego i jego zespołu