3 miejsce w Rankingu firm szkoleniowych według Gazety Finansowej*

Klienci

Zastrzeżone znaki towarowe oraz loga są własnością ich właścicieli i zostały użyte na stronie tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

Strabag
Super-Pharm
DHL
Pandora
Levi Strauss Poland
Toyota Motor Company
BP
Eniro
Unilever - dystrybutor marek Algida, Lipton, Dove, Hellmann's, Dove, Cif, Domestos, Axe, Rexona, Knorr
Grupa Energa
Whirlpool
Wyborowa Pernod Ricard
Bols Sp.z.o.o. | CEDC
Storck - dystrybutor marek Merci, Nimm2, ICE Fresh, Toffifee, Mamba, Knoppers, Werther's Original, Riesen, Śmiejżelki
Polimex Mostostal S.A.
Mieszko
Lafarge
Bakoma
Osram
Kazar
Asics Polska
Wirtualna Polska
Igus
Lactalis Polska - dystrybutor marek President i Galbani
Bank Gospodarstwa Krajowego
Prosper S.A.
PORR Polska/Bilfinger
Infrastructure S.A.
Grupa Ergis
Emitel
Zbyszko
Śnieżka
Röhlig Suus Logistics S.A.
Grupa Orlen
Tytanium Rental
Astellas Pharma
dr Zdrowie S.A.
Kolporter Holding
Bricoman Polska
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych
Soraya S.A.
Sealed Air
Agros Nova - dystrybutor marek Łowicz, Garden, Dr Witt, Fortuna, Pysio, Karotka, Krakus, Tarczyn
Ultimate Fashion - dystrybutor marek Esprit, Aldo, Wallis, Mango, Hugo Boss, Mexx, Palmers, River Island, Spring
Mahia - dystrybutor marki Quiksilver
Drozapol-Profit S.A.
Learning Systems Poland
Roche Diagnostics Polska
ALSTOM
PZ Cussons S.A.
Bakalland
Marflex
Optimum Distribution - dystrybutor marek Dior, Clarins, Chanel, Thierry Mugler, Bausch&Lomb, Salvador Dali, Shiseido, Slazenger, Dunlop Sport
HDS Polska
Paul Hartmann
Bongrain S.A.
Domain Menada
AMS
Heel Polska
Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A.
Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
PM Sport - dystrybutor marek Rossignol, Julbo, Dynastar, POC, Lange, Look, Kerma
M&M Polska
Partner XXI Polska Sieć Handlowa
VetTrade
Medilab
Datev Symfonia
PSE Operator S.A.
ZPAS Group
Genexo
Biomedica Poland
Broste S.A.
Ceterina Collection
Sarens Polska
Castel Freres
Comodus Polska
Flowcrete Polska
Interhandler
Sopro Polska
Sferia S.A.
Chemetall Polska
Copi S.A.
JeanJean
Micros Fidelio
Plantag
Vester Infinad
RPC Tedeco-Gizeh
Loders Croklaan B.V.
Control System FMN
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
Perutti
Masterflex Polska
Hartmann Trestore Polska
AAlborg Portland
ECE Polska
Olsen Fashion
AMBRA
Rotherberger
CJ International
Biebold Polska
V&S Luksusowa Zielona Góra S.A.
BASF
Supherb Poland
Statestrong Polska
SCA Hygiene Products
Henkis
Sykomat
Pratesi
Laboratorium Dermpharm
Geoclima
Granna
Arexim Packaging
VesterParts
Wilo
TopVitro
CER Motor
Platinet
Peklimar
Armatech
Europ Assistance
Emerpol
European Flavours & Frangences Polska
Beauty & SPA Expert
Topcan
Perfekt Sobierajski
Missala Quality
Glencore
PRK7 Nieruchomości
Derri
Prime Food
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Urząd M.st. Warszawy
Urząd Miasta Łodzi
Urząd Miasta Częstochowy
Mazowieckie Urząd Wojewódzki
Urząd Marszałkowski w Łodzi
Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka
Urząd Miasta i Gminy Barczewo
Urząd Miasta i Gminy Siemiatycze
Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej
Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach
Starostwo Powiatowe w Mońkach
Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
Starostwo Powiatowe w Opocznie
Starostwo Powiatowe w Żywcu
Starostwo Powiatowe w Piotrkowie
Urząd Gminy Bieżuń
Urząd Gminy Biskupice
Urząd Gminy Dobra
Urząd Gminy Drwinia
Urząd Gminy Gać
Urząd Gminy Giby
Urząd Gminy Gidle
Urząd Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce
Urząd Gminy Jawornik Polski
Urząd Gminy Kobiele Wielkie
Urząd Miasta Krosno
Urząd Gminy Stubno
Urząd Gminy Orły
Urząd Gminy Słomniki
Urząd Gminy Łochów
Urząd Gminy Stawiduga
Urząd Gminy Byczyna
Urząd Gminy Korfantów
Urząd Gminy Pokój
Urząd Gminy Ryczywół
Urząd Gminy Ryglice
Urząd Gminy Radków
Urząd Gminy Bieliny
Urząd Gminy Kluczewsko
Urząd Gminy Raków
Urząd Gminy Rozprza
Urząd Gminy Secemin
Urząd Gminy Górno
Gmina Bystrzyca Kłodzka
Gmina Ciepłowody
Gmina Kudowa Zdrój
Gmina Lądek Zdrój
Gmina Międzylesie
Gmina Stronie Śląskie
Gmina Strzelin
Gmina Ząbkowice Śląskie
Gmina Ziębice
Gmina Czarna Woda
Gmina Dziemiany
Gmina Kaliska
Gmina Karsin
Gmina Kolbudy
Gmina Kościerzyna
Gmina Liniewo
Gmina Lipusz
Gmina Nowa Karczma
Gmina Pruszcz Gdański
Gmina Przodkowo
Gmina Przywidz
Gmina Pszczółki
Gmina Trąbki Wielkie
Gmina Białaczów
Gmina Burzenin
Gmina Konopnica
Gmina Szadek
Gmina Widawa
Gmina Duszniki Zdrój
Gmina Lewin Kłodzki
Gmina Cedry Wielkie
Gmina Bukowsko
Gmina Chorkówka
Gmina Fredropol
Gmina Jawornik Polski
Gmina Jedlicze
Gmina Rokietnica
Gmina Wojaszówka
Gmina Zarszyn
Gmina Dywity
Miasto Ełk
Gmina Giby
Gmina Górowo Iławieckie
Gmina Kobylin Borzymy
Gmina Orzysz
Powiat Piski
Gmina Suraż
Gmina Tykocin
Gmina Iwkowa
Gmina Jabłonna
Gmina Kozy
Miasto Mysłowice
Gmina Niedrzwica Duża
Gmina Porąbka
Gmina Ryglice
Gmina Wojnicz
Liceum Ogólnokształcące nr LXXV im. Jana III Sobieskiego w Warszawie
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim
Zespół Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej
Zespół Szkół Nr1 im. rtm. W. Pileckiego w Ostrowii Mazowieckiej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. H. Mrossa w Gniewie
Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich im. Księcia Sambora II w Tczewie
Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza S. Pasierba w Tczewie
Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych im. H. Sienkiewicza w Tczewie
Zespół Szkół Technicznych im. Kmd. A. Garnuszewskiego w Tczewie
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. S. Staszica w Swarożynie
Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie
Zespół Kształcenia Zawodowego w Tczewie