3 miejsce w Rankingu firm szkoleniowych według Gazety Finansowej*

e-Learning

szkolenie Inteligencja Emocjonalna

 

Zgodnie z wynikami badań pracownicy z wysokim poziomem inteligencji emocjonalnej są bardziej oddani swojej pracy. Mają z niej więcej satysfakcji, w porównaniu do ludzi, których inteligencja emocjonalna wymaga poprawy. Ponadto badania dowiodły, iż pracownik z większym poziomem inteligencji emocjonalnej wykazuje mniejsze tendencje do zmieniania pracy oraz rzadziej bywa niedbały w trakcie wykonywania obowiązków

Efektywne Przywództwo szkolenie e-learning

 

Kompleksowy program menedżerski przygotowujący do profesjonalnego prowadzenia grup w celu efektywnego funkcjonowania organizacji.

Budowanie zespołu

 

Gdy na ostatnich mistrzostwach świata w piłce nożnej składający się ze światowych wybitnych zawodników na każdej obsadzonej pozycji zespół Argentyny przegrał z dobrze zgraną drużyną Niemiec, coraz więcej managerów zaczęło się zastanawiać nad konstrukcją własnego zespołu, z którym pracuje na co dzień, dlatego też ...

Twórcze rozwiązywanie problemów i konfliktów e-szkolenie

 

Na co dzień współpracujemy z wieloma osobami, każdy ma inną osobowość, potrzeby, oczekiwania, wzorce postępowania. Zewnętrzne środowisko jest i tak nadto skomplikowane, a przecięż istnieje również środowisko wewnętrzne-problemy własne. Jak więc skutecznie rozwiązywać konflikty i problemy?

e-szkolenie Autoprezentacje i Wystąpienia Publiczne

 

Kompleksowe e-szkolenie przygotowujące do profesjonalnego prowadzenia spotkań, konferencji, zebrań oraz innych biznesowych procesów wymagających komunikacji z wieloma osobami jednocześnie.